Calendari Laboral 2019 Comarques Catalunya

Calendari Laboral 2019 Comarques Catalunya

(Descarregar en pdf)

ORDRE TSF/225/2018, de 21 de desembre, per la qual s’estableix el calendari de festes locals a la Comunitat Autònoma de Catalunya per a l’any 2019.

Vist que els ajuntaments de la Comunitat Autònoma de Catalunya han formulat les propostes sobre les dues festes locals corresponents al seu municipi i agregats;

Atès que en els municipis respectius les festes locals tenen el caràcter de dies inhàbils a efectes de còmput de terminis, d’acord amb l’article 30.7 de la Llei 39/2015, d’1 d’octubre, del procediment administratiu comú de les administracions públiques;

Atès que d’acord amb l’article 46 del Reial Decret 2001/1983, de 28 de juliol, sobre regulació de la jornada de treball, jornades especials i descansos, correspon a l’autoritat laboral la seva determinació i publicació;

Atès el que disposen l’article 170.1.l) de l’Estatut d’autonomia de Catalunya; l’article 37.2 de la Llei de l’Estatut dels treballadors, text refós aprovat pel Reial decret legislatiu 2/2015, de 23 d’octubre; el Decret 177/1980, de 3 d’octubre, sobre el calendari de festes fixes i suplents, modificat pel Decret 17/1982, de 28 de gener, pel Decret 152/1997, de 25 de juny, i pel Decret 146/1998, de 23 de juny; l’Ordre TSF/134/2018, de 30 de juliol, per la qual s’estableix el calendari oficial de festes laborals per a l’any 2019, i en ús de les atribucions que em són conferides,

Ordeno:

Article únic
Es fixa el calendari laboral següent de festes de caràcter local per a l’any 2019 a la Comunitat Autònoma de Catalunya distribuïdes per comarques.

En aquesta Ordre també es fan constar els ajuntaments que no han formulat proposta de festes locals dins el termini concedit.

ALT CAMP
Aiguamúrcia, 16 d’agost i 13 de desembre
Pla de Manlleu, el, 19 de març i 30 de setembre
Pobles, les, 13 de maig i 16 de desembre
Alcover, 16 d’agost i 21 d’octubre
Alió, 21 de gener i 23 d’agost
Bràfim, 25 de juliol i 10 de desembre
Cabra del Camp, 23 d’agost i 26 d’agost
Figuerola del Camp, 18 d’abril i 19 de juliol
Garidells, els, proposta no formulada
Masó, la, 21 de gener i 22 de juliol
Milà, el, 20 de maig i 21 d’octubre
Mont-ral, 17 d’agost i 24 d’agost
Montferri, 21 de gener i 26 d’agost
Nulles, 18 de gener i 15 de maig
Pla de Santa Maria, el, 7 de gener i 18 d’abril
Pont d’Armentera, el, 3 de gener i 23 d’abril
Puigpelat, 18 d’abril i 31 de desembre
Querol, 18 d’abril i 16 d’agost
Riba, la, 2 d’agost i 29 de novembre
Rodonyà, 21 de gener i 26 d’agost
Rourell, el, 21 de gener i 1 de juliol
Vallmoll, 18 d’abril i 27 de desembre
Valls, 2 de febrer i 25 de juny
Fontscaldes, 6 d’agost i 29 d’octubre
Picamoixons, 18 de març i 5 d’agost
Vila-rodona, 10 d’agost i 4 de novembre
Vilabella, 2 d’agost i 17 d’agost

ALT EMPORDÀ
Agullana, 23 d’abril i 16 d’agost
Albanyà, 3 de maig i 29 de juny
Armentera, l’, 24 de juliol i 11 de novembre
Avinyonet de Puigventós, 3 de maig i 29 de juny
Bàscara, 14 d’octubre i 18 de novembre
Biure, 4 de març i 23 d’abril
Boadella i les Escaules, 11 de novembre i 25 de novembre
Borrassà, 3 de maig i 2 de desembre
Cabanelles, 3 de maig i 28 de juny
Cabanes, 22 de gener i 3 de maig
Cadaqués, 6 de març i 18 de desembre
Cantallops, 13 de maig i 26 d’agost
Capmany, 5 de març i 10 de juny
Castelló d’Empúries, 2 de febrer i 10 d’agost
Cistella, 3 de maig i 28 de juny
Colera, 8 de maig i 30 de setembre
Darnius, 3 de maig i 16 d’agost
Escala, l’, 16 de juliol i 2 de setembre
Espolla, 21 de gener i 25 de juliol
Far d’Empordà, el, 3 de maig i 11 de novembre
Figueres, 3 de maig i 29 de juny
Fortià, 3 de maig i 29 de juny
Garriguella, 20 d’agost i 9 de desembre
Garrigàs, 29 de juny i 27 de setembre
Arenys d’Empordà, 29 de juny i 29 de novembre
Ermedàs, 29 de juny i 26 de setembre
Tonyà, 29 de juny i 13 de desembre
Vilajoan, 29 de juny i 22 de juliol
Jonquera, la, 10 de juny i 6 de setembre
Lladó, 11 de juny i 15 de juliol
Llançà, 22 de gener i 16 de juliol
Llers, 3 de maig i 29 de juny
Maçanet de Cabrenys, 8 de juliol i 18 de novembre
Masarac, 6 de juliol i 11 de novembre
Vilarnadal, 29 d’abril i 29 de juny
Mollet de Peralada, 27 d’abril i 5 d’agost
Navata, 3 de maig i 29 de juny
Ordis, 1 de febrer i 3 de maig
Palau de Santa Eulàlia, 3 de maig i 10 de desembre
Palau-saverdera, 4 de febrer i 26 d’agost
Pau, 4 de març i 3 de maig
Pedret i Marzà, 13 de maig i 5 d’agost
Peralada, 23 d’abril i 11 de novembre
Vilanova de la Muga, 10 de desembre i 13 de desembre
Pont de Molins, 21 de gener i 9 de setembre
Pontós, 26 de juliol i 11 de novembre
Romanyà d’Empordà, 28 de gener i 2 de setembre
Port de la Selva, el, 20 de maig i 5 d’agost
Portbou, 7 de gener i 25 de juliol
Rabós, 5 de gener i 31 d’agost
Riumors, 3 de maig i 15 de maig
Roses, 1 de març i 4 de març
Sant Climent Sescebes, 29 d’agost i 23 de novembre
Sant Llorenç de la Muga, 9 d’agost i 12 d’agost
Sant Miquel de Fluvià, 3 de maig i 30 de setembre
Sant Mori, 18 de gener i 23 de setembre
Sant Pere Pescador, 18 de gener i 28 de juny
Santa Llogaia d’Àlguema, 3 de maig i 29 de juny
Saus, Camallera i Llampaies
Camallera, 23 d’abril i 26 d’agost
Llampaies, 23 d’abril i 11 de novembre
Saus, 23 d’abril i 9 de setembre
Selva de Mar, la, proposta no formulada
Siurana, proposta no formulada
Terrades, 15 de maig i 22 de novembre
Torroella de Fluvià, 26 d’agost i 25 de novembre
Vajol, la, 2 de maig i 11 de novembre
Ventalló, 6 de maig i 30 de setembre
Mas Gros, 16 d’agost i 30 de setembre
Montiró, 30 de setembre i 4 de novembre
Pelacalç, 16 d’agost i 30 de setembre
Saldet, 12 de setembre i 30 de setembre
Valveralla, 30 de setembre i 14 d’octubre
Vila-robau, 16 d’agost i 30 de setembre
Vila-sacra, 3 de maig i 29 de juny
Vilabertran, 3 de maig i 29 de juny
Viladamat, 2 d’agost i 9 de desembre
Vilafant, 3 de maig i 16 de setembre
Vilajuïga, 21 de gener i 29 de juliol
Vilamacolum, 14 de febrer i 3 de maig
Vilamalla, 3 de maig i 29 de juny
Vilamaniscle, proposta no formulada
Vilanant, 3 de maig i 28 de juny
Vilaür, 19 de juliol i 20 de juliol

ALT PENEDÈS
Avinyonet del Penedès, 18 d’abril i 19 d’agost
Arboçar, l’, 18 d’abril i 29 de juliol
Gunyoles, les, 18 d’abril i 12 d’agost
Sant Sebastià dels Gorgs, 18 d’abril i 5 d’agost
Cabanyes, les, 14 de febrer i 5 d’agost
Castellet i la Gornal
Casetes, les, 18 d’abril i 16 d’agost
Castellet, 18 d’abril i 5 d’agost
Clariana, 18 d’abril i 29 d’agost
Gornal, la, 18 d’abril i 1 de juliol
Masuques, les, 18 d’abril i 21 d’octubre
Rocallisa, 18 d’abril i 12 d’agost
Rosers, els, 18 d’abril i 19 d’agost
Sant Marçal, 18 d’abril i 15 de juliol
Torrelletes, 18 d’abril i 22 de juliol
Trenca-roques, 18 d’abril i 5 d’agost
Castellví de la Marca, 18 d’abril i 16 d’agost
Font-rubí, 22 de gener i 16 d’agost
Gelida, 19 d’agost i 13 de desembre
Granada, la, 15 de juliol i 30 d’agost
Mediona, 23 d’abril i 10 de juny
Olèrdola, 30 d’agost i 2 de setembre
Moja, 25 de juliol i 30 d’agost
Olesa de Bonesvalls, 18 d’abril i 15 de juliol
Pacs del Penedès, 5 d’agost i 30 d’agost
Pla del Penedès, el, 21 de gener i 29 de juliol
Pontons, 21 de gener i 29 de juliol
Puigdàlber, 7 de gener i 2 de desembre
Sant Cugat Sesgarrigues, 26 de juliol i 29 de juliol
Sant Llorenç d’Hortons, 10 de juny i 9 d’agost
Sant Martí Sarroca, 22 de juliol i 11 de novembre
Bleda, la, 8 de juliol i 11 de novembre
Rovira Roja, la, 5 d’agost i 11 de novembre
Sant Pere de Riudebitlles, 18 d’abril i 10 de juny
Sant Quintí de Mediona, proposta no formulada
Sant Sadurní d’Anoia, 9 de setembre i 29 de novembre
Santa Fe del Penedès, 30 d’agost i 21 d’octubre
Santa Margarida i els Monjos, 18 d’abril i 19 de juliol
Ràpita, la, 18 d’abril i 5 d’agost
Subirats
Ca l’Avi, 18 d’abril i 28 d’octubre
Can Bas, 18 d’abril i 1 de juliol
Can Batista, 18 d’abril i 8 de juliol
Can Cartró, 18 d’abril i 29 d’abril
Can Rossell, 18 d’abril i 29 d’abril
Cantallops, 28 de gener i 18 d’abril
Casots, els, 18 d’abril i 6 de maig
Lavern, 18 d’abril i 1 de juliol
Ordal, 18 d’abril i 5 d’agost
Pago, el, 28 de gener i 18 d’abril
Sant Pau d’Ordal, 28 de gener i 18 d’abril
Urbanització Can Rossell, 18 d’abril i 29 de juliol
Urbanització Casablanca, 18 d’abril i 12 de juliol
Urbanització la Muntanya Rodona, 28 de gener i 18 d’abril
Torrelavit, 28 de gener i 18 d’abril
Torrelles de Foix, 26 d’agost i 7 de setembre
Vilafranca del Penedès, 30 d’agost i 31 d’agost
Vilobí del Penedès, 18 d’abril i 26 d’agost

ALT URGELL
Alàs i Cerc, 21 de gener i 15 de maig
Arsèguel, 5 de març i 31 de desembre
Bassella, 15 de maig i 24 d’agost
Aguilar, 3 de maig i 1 de juny
Altès, 10 de juny i 2 de setembre
Castellnou de Bassella, 29 d’abril i 14 d’octubre
Clua, la, 19 de gener i 7 d’octubre
Guardiola, 15 de maig i 5 d’octubre
Mirambell, 15 de maig i 5 d’octubre
Ogern, 23 de setembre i 29 de novembre
Cabó, 15 de maig i 10 d’agost
Pujal de Cabó, el, 29 de juny i 6 de setembre
Vilar de Cabó, el, 11 de maig i 28 de setembre
Cava, 22 d’octubre i 23 de novembre
Ansovell, 3 de setembre i 12 de novembre
Querforadat, el, 8 de febrer i 24 d’agost
Coll de Nargó, 25 de juliol i 22 de novembre
Estamariu, proposta no formulada
Fígols i Alinyà
Alinyà, 11 de maig i 12 d’agost
Alzina d’Alinyà, l’, 11 de juny i 16 d’agost
Fígols, 21 de gener i 14 de maig
Perles, 10 de juny i 16 de novembre
Josa i Tuixén
Josa de Cadí, 22 de juliol i 2 de setembre
Tuixent, 20 de maig i 25 de juliol
Montferrer i Castellbò, 22 de gener i 19 de març
Oliana, 5 de març i 2 d’agost
Organyà, 4 de març i 10 de juny
Peramola, 5 de març i 30 de setembre
Nuncarga, 5 de març i 13 de desembre
Tragó, 5 de març i 13 de desembre
Pont de Bar, el, 27 de juliol i 2 de novembre
Aristot, 2 de setembre i 29 de novembre
Bar, 9 de setembre i 27 de desembre
Castellnou de Carcolze, 22 de juny i 5 d’octubre
Toloriu, 25 de juliol i 14 d’agost
Ribera d’Urgellet
Adrall, 2 de febrer i 5 de juliol
Arfa, 10 de juny i 29 de novembre
Castellar de Tost, 17 de gener i 11 de novembre
Montan de Tost, 20 de maig i 31 de desembre
Parròquia d’Hortó, la, 9 de setembre i 30 de novembre
Pla de Sant Tirs, el, 28 de gener i 9 d’agost
Torà de Tost, 2 de setembre i 18 de desembre
Seu d’Urgell, la, 21 de gener i 8 de juliol
Valls d’Aguilar, les
Guàrdia d’Ares, la, 16 d’agost i 14 d’octubre
Noves de Segre, 4 de març i 8 de juliol
Taús, 25 de maig i 30 de setembre
Valls de Valira, les
Anserall, 7 de setembre i 27 de novembre
Arcavell, 3 d’agost i 29 de novembre
Argolell, 1 de juny i 11 d’octubre
Ars, 15 de maig i 9 de novembre
Asnurri, 7 de setembre i 10 de desembre
Baixos de Calbinyà, 6 de juliol i 3 d’agost
Bescaran, 13 de juliol i 9 de novembre
Calbinyà, 13 de juliol i 21 de desembre
Civís, 6 de juliol i 26 d’octubre
Farga de Moles, la, 14 de març i 7 de setembre
Os de Civís, 22 de juny i 29 de juny
Sant Antoni, 10 de juny i 6 de juliol
Sant Joan Fumat, 25 de maig i 14 d’agost
Sant Pere, 28 de juny i 6 de juliol
Vansa i Fórnols, la
Adraén, 7 d’agost i 13 de novembre
Cornellana, 22 de maig i 29 de juny
Fórnols, 26 d’abril i 23 de novembre
Sorribes de la Vansa, 2 d’agost i 9 d’octubre

ALTA RIBAGORÇA
Pont de Suert, el, 21 de gener i 9 d’agost
Llesp, 21 de gener i 2 de febrer
Malpàs, 21 de gener i 29 de juny
Viu de Llevata, 21 de gener i 14 d’agost
Vall de Boí, la
Barruera, 1 d’agost i 9 de setembre
Boí, 14 de febrer i 25 de juny
Cardet, 16 d’agost i 9 de setembre
Cóll, 16 d’agost i 9 de setembre
Durro, 17 de juny i 9 de setembre
Erill la Vall, 12 de febrer i 10 de juliol
Saraís, 16 d’agost i 9 de setembre
Taüll, 15 de juliol i 23 de novembre
Vilaller, 16 d’agost i 22 de novembre
Senet, 15 de maig i 21 de juny

ANOIA
Argençola, 23 d’abril i 31 d’octubre
Bellprat, 17 de maig i 9 d’agost
Bruc, el, 8 de maig i 14 d’agost
Cabrera d’Anoia, 14 de gener i 5 d’agost
Calaf, 5 de febrer i 9 de setembre
Calonge de Segarra, 30 de setembre i 7 d’octubre
Capellades, proposta no formulada
Carme, 16 de juliol i 11 de novembre
Castellfollit de Riubregós, 22 de gener i 16 d’agost
Castellolí, 23 d’abril i 13 de maig
Copons, 23 d’abril i 16 d’agost
Hostalets de Pierola, els, 25 de juliol i 26 de juliol
Igualada, 23 d’abril i 26 d’agost
Jorba, 23 d’abril i 29 de juliol
Llacuna, la, 23 d’abril i 5 d’agost
Masquefa, 22 de juliol i 23 de juliol
Montmaneu, 23 d’abril i 2 de setembre
Òdena, 23 d’abril i 29 d’abril
Orpí, 29 d’abril i 30 de setembre
Piera, 29 d’abril i 9 de setembre
Pobla de Claramunt, la, 1 de febrer i 8 de juliol
Prats de Rei, els, 25 de març i 16 d’agost
Pujalt, 22 de gener i 29 de novembre
Rubió, 2 de gener i 1 de juny
Sant Martí de Tous, 23 d’abril i 8 de novembre
Sant Martí Sesgueioles, 19 d’agost i 11 de novembre
Sant Pere Sallavinera, 23 d’abril i 29 de juny
Santa Margarida de Montbui, 23 d’abril i 22 de juliol
Santa Maria de Miralles, 23 d’abril i 16 d’agost
Torre de Claramunt, la, 23 d’abril i 21 de juny
Serra, la, 21 de juny i 2 d’agost
Vilanova d’Espoia, 21 de juny i 2 d’agost
Vallbona d’Anoia, 10 de juny i 11 de juny
Veciana, 15 de maig i 24 d’agost
Vilanova del Camí, 23 d’abril i 2 de setembre

ARAN
Arres, 22 de gener i 29 d’agost
Bausen, 13 d’agost i 14 d’agost
Bòrdes, es, 8 d’octubre i 31 d’octubre
Arró, 28 d’agost i 11 de novembre
Begós, 3 de maig i 16 d’agost
Benós, 29 de juny
Bossòst, 13 de juny i 16 d’agost
Canejan, 29 d’agost i 30 d’agost
Les, 25 de juny i 5 d’agost
Naut Aran
Arties, 25 de juny i 25 de juliol
Bagergue, 20 de juliol i 1 d’agost
Garòs, 16 d’agost i 29 d’agost
Gessa, 29 de juny i 2 de juliol
Salardú, 3 de maig i 30 de novembre
Tredòs, 3 d’agost i 27 de setembre
Unha, 16 de setembre i 10 de desembre
Vaquèira, 3 de maig i 5 d’agost
Vielha e Mijaran
Arròs, 29 d’agost i 8 d’octubre
Aubèrt, 7 d’octubre i 8 d’octubre
Betlan, 5 d’agost i 8 d’octubre
Betren, 5 d’octubre i 8 d’octubre
Casarilh, 8 d’octubre i 21 de desembre
Casau, 25 de juliol i 8 d’octubre
Escunhau, 29 de juny i 8 d’octubre
Gausac, 16 d’agost i 8 d’octubre
Mont, 10 d’agost i 8 d’octubre
Montcorbau, 3 d’agost i 8 d’octubre
Vielha, 30 de setembre i 8 d’octubre
Vila, 16 d’agost i 8 d’octubre
Vilac, 1 d’agost i 8 d’octubre
Vilamòs, 16 d’agost i 28 de setembre
Era Bordeta, 24 d’agost i 28 de setembre

BAGES
Aguilar de Segarra, 31 d’octubre i 9 de desembre
Artés, 2 de setembre i 3 de setembre
Avinyó, 16 de setembre i 17 de setembre
Balsareny, 25 de febrer i 25 d’abril
Callús, 1 de juliol i 14 d’octubre
Cardona, 9 de setembre i 10 de setembre
Castellbell i el Vilar, 6 de maig i 16 d’agost
Castellfollit del Boix, 21 de febrer i 23 d’abril
Castellgalí, 6 de maig i 5 d’agost
Castellnou de Bages, 18 d’abril i 16 d’agost
Fonollosa, 21 de febrer i 19 d’agost
Gaià, 30 d’agost i 2 de setembre
Galera, 5 de juliol i 8 de juliol
Manresa, 21 de febrer i 2 de setembre
Marganell, 13 de maig i 22 de novembre
Monistrol de Montserrat, 21 de gener i 25 de juliol
Mura, 18 d’abril i 11 de novembre
Navarcles, 14 de febrer i 10 de juny
Navàs, 26 d’agost i 27 d’agost
Palà de Torroella, el, 22 de juliol i 26 d’agost
Pont de Vilomara i Rocafort, el, 11 de març i 22 de juliol
Rajadell, 25 de juny i 31 d’octubre
Sallent, 20 de juny i 9 de setembre
Cabrianes, 9 de setembre i 16 de setembre
Sant Feliu Sasserra, 10 de juny i 9 de setembre
Sant Fruitós de Bages, 21 de gener i 8 de juliol
Sant Joan de Vilatorrada, 25 de juny i 11 de novembre
Sant Mateu de Bages, 30 d’abril i 16 de setembre
Castelltallat, 30 d’abril i 30 de setembre
Coaner, 30 d’abril i 29 de juliol
Salo, 30 d’abril i 19 d’agost
Valls de Torroella, 30 d’abril i 29 de juliol
Sant Salvador de Guardiola, 21 de febrer i 6 d’agost
Sant Vicenç de Castellet, 22 de gener i 8 de juliol
Santpedor, 10 de juny i 26 de juliol
Súria, 10 de juny i 15 de juliol
Talamanca, 18 d’abril i 13 d’agost

BAIX CAMP
Albiol, l’, 15 de juliol i 30 de setembre
Aleixar, l’, proposta no formulada
Alforja, 18 de gener i 27 de setembre
Almoster, 30 de juliol i 30 de setembre
Arbolí, 14 de gener i 7 d’octubre
Argentera, l’, 22 d’agost i 23 d’agost
Borges del Camp, les, 27 de juny i 9 de setembre
Botarell, 2 de febrer i 10 d’agost
Cambrils, 29 de juny i 9 de setembre
Capafonts, 30 de juliol i 16 d’agost
Castellvell del Camp, 22 de gener i 26 de juliol
Colldejou, 10 d’agost i 19 d’octubre
Duesaigües, 10 de juny i 27 de setembre
Febró, la, 23 d’agost i 26 d’agost
Maspujols, 29 d’abril i 16 d’agost
Mont-roig del Camp, 9 de setembre i 30 de setembre
Miami Platja, 19 de març i 25 de juliol
Montbrió del Camp, 10 de juny i 29 de juny
Prades, 26 d’agost i 21 d’octubre
Pratdip, 19 de juliol i 9 de setembre
Reus, 29 de juny i 25 de setembre
Riudecanyes, 29 de juliol i 23 de setembre
Riudecols, 28 de juny i 1 de juliol
Riudoms, 25 de juliol i 25 de novembre
Selva del Camp, la, 3 de juny i 2 de desembre
Vandellòs i l’Hospitalet de l’Infant
Almadrava, l’, 25 de juliol i 26 de juliol
Hospitalet de l’Infant, l’, 28 de juny i 16 d’agost
Masboquera, 3 d’agost i 16 de novembre
Masriudoms, 25 de juliol i 26 de juliol
Vandellòs, 25 de juliol i 27 de setembre
Vilanova d’Escornalbou, 21 de gener i 28 d’agost
Vilaplana, 15 de maig i 10 de juny
Vinyols i els Arcs, 10 de juny i 25 de novembre

BAIX EBRE
Aldea, l’, 7 de gener i 10 de juny
Aldover, 16 d’agost i 23 de desembre
Alfara de Carles, 3 de juny i 5 de desembre
Ametlla de Mar, l’, 2 de febrer i 29 de juny
Ampolla, l’, 16 de juliol i 15 de novembre
Benifallet, 9 de setembre i 10 de setembre
Camarles, 25 de juliol i 5 de desembre
Deltebre, 20 de maig i 16 d’agost
Paüls, 10 de juny i 16 d’agost
Perelló, el, 17 de gener i 18 de gener
Roquetes, 15 d’abril i 1 de juliol
Tivenys, 27 de setembre i 30 de setembre
Tortosa, 10 de juny i 2 de setembre
Bítem, 10 de juny i 13 de setembre
Campredó, 10 de juny i 25 de juliol
Jesús, 10 de juny i 4 d’octubre
Reguers, els, 10 de juny i 29 d’agost
Xerta, 25 de juliol i 11 de novembre

BAIX EMPORDÀ
Albons, 5 de març i 27 de juliol
Begur, 10 de juny i 29 de juny
Bellcaire d’Empordà, 29 d’agost i 1 d’octubre
Bisbal d’Empordà, la, 10 de juny i 16 d’agost
Calonge, 15 de juliol i 11 de novembre
Sant Antoni de Calonge, 13 de juny i 2 de setembre
Castell-Platja d’Aro, 28 de febrer i 9 de setembre
Colomers, 17 de gener i 12 de setembre
Corçà, 10 de juny i 7 d’octubre
Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l’Heura, 10 de juny i 16 d’agost
Foixà, 25 de juny i 29 d’agost
Sala, la, 25 de juny i 14 d’agost
Sant Llorenç de les Arenes, 25 de juny i 10 d’agost
Fontanilles, 5 de juliol i 6 de juliol
Llabià, 24 de maig i 25 de maig
Forallac
Canapost, 10 de juny i 7 de setembre
Fonteta, 10 de juny i 13 de juliol
Peratallada, 10 de juny i 6 d’agost
Sant Climent de Peralta, 10 de juny i 31 d’agost
Vulpellac, 10 de juny i 19 d’agost
Garrigoles, proposta no formulada
Gualta, 30 de juliol i 31 de juliol
Jafre, 7 de setembre i 11 de novembre
Mont-ras, 10 de juny i 25 de juliol
Palafrugell, 10 de juny i 19 de juliol
Palamós, 25 de juny i 26 de juny
Palau-sator, 22 de juny i 29 de juny
Fontclara, 15 de gener i 14 de setembre
Sant Feliu de Boada, 27 de juliol i 1 d’agost
Sant Julià de Boada, 9 de gener i 27 de juliol
Pals, 2 d’agost i 6 de setembre
Parlavà, proposta no formulada
Pera, la, 10 de juny i 29 d’octubre
Regencós, 22 de gener i 26 d’abril
Rupià, 22 de gener i 20 de juliol
Sant Feliu de Guíxols, 1 de març i 1 d’agost
Santa Cristina d’Aro, 23 de juliol i 24 de juliol
Serra de Daró, 3 de maig i 10 de juny
Tallada d’Empordà, la, 18 d’abril i 10 de juny
Torrent, 31 d’agost i 14 de desembre
Torroella de Montgrí, 10 de juny i 26 d’agost
Estartit, l’, 26 de juliol i 13 de desembre
Ullà, 20 de juliol i 10 de setembre
Ullastret, 10 de juny i 10 d’agost
Ultramort, 8 de juliol i 10 de desembre
Vall-llobrega, 21 de gener i 23 de setembre
Verges, 5 de març i 18 d’abril
Vilopriu, proposta no formulada

BAIX LLOBREGAT
Abrera, 10 de juny i 29 de juny
Begues, 21 de gener i 25 de juliol
Castelldefels, 16 d’agost i 5 de desembre
Castellví de Rosanes, 3 de juny i 30 de setembre
Cervelló, 3 d’agost i 19 de setembre
Collbató, 10 de juny i 16 de setembre
Corbera de Llobregat, 17 de gener i 22 de juliol
Cornellà de Llobregat, 10 de juny i 21 de juny
Esparreguera, 12 de febrer i 15 de juliol
Esplugues de Llobregat, 10 de juny i 21 de setembre
Gavà, 29 de juny i 14 de desembre
Martorell, 29 d’abril i 16 d’agost
Molins de Rei, 10 de juny i 30 de setembre
Olesa de Montserrat, 10 de juny i 25 de juny
Pallejà, 12 de febrer i 15 de juliol
Palma de Cervelló, la, 10 de juny i 24 de setembre
Papiol, el, 10 de juny i 26 de juliol
Prat de Llobregat, el, 10 de juny i 30 de setembre
Sant Andreu de la Barca, 2 de setembre i 30 de novembre
Sant Boi de Llobregat, 20 de maig i 10 de juny
Sant Climent de Llobregat, 9 d’agost i 22 de novembre
Sant Esteve Sesrovires, 18 d’abril i 26 de juliol
Sant Feliu de Llobregat, 10 de juny i 11 d’octubre
Sant Joan Despí, 10 de juny i 24 de setembre
Sant Just Desvern, 10 de juny i 6 d’agost
Sant Vicenç dels Horts, 22 de gener i 22 de juliol
Santa Coloma de Cervelló, 16 d’agost i 31 de desembre
Colònia Güell, la, 28 de juny i 31 de desembre
Torrelles de Llobregat, 25 de gener i 11 de novembre
Vallirana, 10 de juny i 21 de setembre
Viladecans, 10 de juny i 9 de setembre

BAIX PENEDÈS
Albinyana, 16 de juliol i 23 d’agost
Arboç, l’, 9 de gener i 26 d’agost
Banyeres del Penedès, 12 de febrer i 15 de juliol
Bellvei, 13 de maig i 16 d’agost
Bisbal del Penedès, la, 23 d’abril i 16 d’agost
Bonastre, 22 de maig i 22 de juliol
Calafell, 29 de juny i 16 de juliol
Segur de Calafell, 16 de juliol i 30 de setembre
Cunit, 21 de gener i 15 de juliol
Llorenç del Penedès, 18 d’abril i 12 d’agost
Masllorenç, 7 de gener i 5 d’agost
Montmell, el, 10 de juny i 14 d’octubre
Sant Jaume dels Domenys, 25 de juliol i 26 de juliol
Santa Oliva, 25 de gener i 29 d’agost
Vendrell, el, 26 de juliol i 27 de juliol

BARCELONÈS
Badalona, 11 de maig i 10 de juny
Barcelona, 10 de juny i 24 de setembre
Hospitalet de Llobregat, l’, 10 de juny i 24 de setembre
Sant Adrià de Besòs, 10 de juny i 9 de setembre
Santa Coloma de Gramenet, 10 de juny i 24 de setembre

BERGUEDÀ
Avià, 21 de juny i 2 de setembre
Bagà, 23 d’abril i 10 de juny
Berga, 25 d’abril i 20 de juny
Borredà, 19 d’agost i 20 d’agost
Capolat, 23 d’abril i 20 de juny
Casserres, 13 de maig i 26 d’agost
Castell de l’Areny, 22 de gener i 15 de maig
Castellar de n’Hug, 11 de juliol i 27 de setembre
Castellar del Riu
Espinalbet, 20 de juny i 9 de setembre
Llinars, 11 de juny i 9 de setembre
Cercs, 23 d’abril i 20 de juny
Espunyola, l’, 20 de juny i 12 d’agost
Fígols, 16 d’octubre i 22 de novembre
Gironella, 24 d’abril i 19 d’agost
Gisclareny, 23 d’abril i 15 de maig
Gósol, 19 de març i 31 d’octubre
Guardiola de Berguedà, 25 d’abril i 10 d’agost
Montclar, 21 de juny i 4 de desembre
Montmajor, 20 de juny i 2 de setembre
Nou de Berguedà, la, 20 de juny i 11 de novembre
Olvan, 21 de gener i 5 d’agost
Cal Rosal, 20 de juny i 8 de juliol
Pobla de Lillet, la, 10 de juny i 7 d’octubre
Puig-reig, 10 de juny i 11 de novembre
Ametlla de Merola, l’, 10 de juny i 23 de setembre
Quar, la, 6 de setembre i 20 de setembre
Sagàs, 16 d’octubre i 29 de novembre
Guàrdia, la, 7 d’octubre i 16 d’octubre
Saldes, 26 d’agost i 4 de desembre
Sant Jaume de Frontanyà, 20 de juny i 25 de juliol
Sant Julià de Cerdanyola, 12 de setembre i 13 de setembre
Santa Maria de Merlès, 15 de maig i 16 d’agost
Vallcebre, 23 d’abril i 4 de desembre
Vilada, 18 d’abril i 4 de novembre
Viver i Serrateix
Sant Joan de Montdarn, 6 d’agost i 29 d’agost
Serrateix, 13 de maig i 6 d’agost
Viver, 6 d’agost i 30 de setembre

CERDANYA
Alp, 4 de març i 29 de juny
Masella, 29 de juny i 10 de setembre
Molina, la, 29 de juny i 3 d’agost
Bellver de Cerdanya, 13 de juny i 11 d’octubre
Bolvir, 15 de maig i 22 de novembre
Das, 10 d’agost i 4 de desembre
Fontanals de Cerdanya, 16 d’agost i 27 de desembre
Ger, 2 de setembre i 31 de desembre
Gréixer, 3 de juny i 25 de novembre
Saga, 20 de maig i 31 de desembre
Guils de Cerdanya, 15 de maig i 24 de desembre
Isòvol, proposta no formulada
Lles de Cerdanya, 28 de juny i 13 de setembre
Llívia, 29 d’abril i 3 de juny
Meranges, proposta no formulada
Montellà i Martinet
Martinet, 21 de gener i 2 de desembre
Montellà, 26 d’agost i 29 de novembre
Prats i Sansor, 6 d’agost i 29 de novembre
Prullans, 18 de gener i 27 de maig
Puigcerdà, 22 de juliol i 9 de setembre
Age, 7 de gener i 10 de juny
Ventajola, 3 de juliol i 21 de desembre
Vilallobent, 2 de setembre i 30 de novembre
Riu de Cerdanya, 21 de gener i 25 de juny
Urús, 16 d’agost i 22 de novembre

CONCA DE BARBERÀ
Barberà de la Conca, 23 d’abril i 26 d’agost
Blancafort, 23 d’abril i 10 de juny
Conesa, 21 de maig i 15 de novembre
Espluga de Francolí, l’, 26 de juliol i 29 de juliol
Forès, 6 de setembre i 7 de desembre
Llorac, 24 d’agost i 26 d’agost
Albió, 31 d’agost i 2 de setembre
Cirera, la, 24 d’abril i 14 d’agost
Rauric, 5 d’octubre i 7 d’octubre
Montblanc, 9 de setembre i 10 de setembre
Passanant i Belltall
Belltall, 17 d’agost i 5 d’octubre
Glorieta, 13 de maig i 24 d’agost
Passanant, 13 de maig i 24 d’agost
Pobla de Ferran, la, 13 de maig i 24 d’agost
Sala de Comalats, la, 13 de maig i 24 d’agost
Piles, les, 9 de novembre i 13 de desembre
Biure, 11 de maig i 2 de setembre
Guialmons, 17 de maig i 18 de maig
Sant Gallard, 31 d’agost i 7 de setembre
Pira, 2 d’agost i 5 d’agost
Pontils, 2 d’agost i 3 d’agost
Sant Magí de Brufaganya, 17 d’agost i 14 de setembre
Santa Perpètua de Gaià, 13 d’agost i 14 d’agost
Seguer, 23 d’agost i 24 d’agost
Vallespinosa, 9 d’agost i 10 d’agost
Rocafort de Queralt, 15 de maig i 6 d’agost
Santa Coloma de Queralt, 8 de novembre i 31 de desembre
Aguiló, 22 de gener i 28 de setembre
Pobla de Carivenys, la, 22 de juny i 31 d’agost
Roques, les, 8 de maig i 29 de juny
Sarral, 26 de juliol i 26 de setembre
Montbrió de la Marca, 21 de gener i 12 d’agost
Vallverd, 3 de maig i 23 d’agost
Savallà del Comtat, 4 d’octubre i 5 d’octubre
Segura, 17 de maig i 18 de maig
Senan, proposta no formulada
Solivella, 16 d’agost i 9 de setembre
Vallclara, 23 d’agost i 26 d’agost
Vallfogona de Riucorb, 10 de juliol i 4 de desembre
Vilanova de Prades, 13 de juny i 6 d’agost
Vilaverd, 12 de juliol i 8 de novembre
Vimbodí i Poblet, 6 d’agost i 9 de setembre

GARRAF
Canyelles, 22 de juliol i 10 de setembre
Cubelles, 30 de juliol i 16 d’agost
Olivella, 16 d’agost i 27 de desembre
Sant Pere de Ribes, 25 de gener i 29 de juny
Roquetes, les, 12 de febrer i 25 de juny
Sitges, 24 d’agost i 23 de setembre
Vilanova i la Geltrú, 17 de gener i 5 d’agost

GARRIGUES
Albagés, l’, 23 d’abril i 26 d’agost
Albi, l’, 2 d’agost i 26 de setembre
Arbeca, 25 de juliol i 16 d’agost
Bellaguarda, 17 de gener i 25 d’abril
Borges Blanques, les, 2 de setembre i 3 de setembre
Bovera, proposta no formulada
Castelldans, 5 de setembre i 6 de setembre
Cervià de les Garrigues, 15 de maig i 27 de setembre
Cogul, el, 2 de maig i 3 de maig
Espluga Calba, l’, 4 de febrer i 19 d’agost
Floresta, la, 2 de febrer i 19 d’agost
Fulleda, 23 d’agost i 26 d’agost
Granadella, la, 17 de gener i 13 de setembre
Granyena de les Garrigues, 19 de març i 4 d’octubre
Juncosa, 23 d’abril i 15 de maig
Juneda, 26 d’agost i 27 d’agost
Omellons, els, 21 de gener i 30 de setembre
Pobla de Cérvoles, la, 12 d’agost i 22 de novembre
Puiggròs, 29 de juliol i 30 de juliol
Soleràs, el, 23 d’abril i 16 d’agost
Tarrés, 15 de maig i 16 d’agost
Torms, els, 19 de març i 6 de maig
Vilosell, el, 21 de gener i 8 de maig
Vinaixa, 29 d’abril i 26 d’agost

GARROTXA
Argelaguer, 13 de maig i 9 de desembre
Besalú, 12 d’abril i 20 de setembre
Beuda, 12 d’abril i 20 de setembre
Castellfollit de la Roca, 7 de juny i 10 de juny
Maià de Montcal, 21 de gener i 20 de maig
Dosquers, 20 de maig i 25 de juliol
Mieres, 12 d’abril i 26 d’agost
Montagut i Oix, 6 de maig i 9 de setembre
Olot, 9 de setembre i 10 de setembre
Planes d’Hostoles, les, 25 de juliol i 23 de setembre
Preses, les, 9 de setembre i 14 d’octubre
Riudaura, 9 de setembre i 10 de setembre
Sales de Llierca, 23 d’abril i 11 de novembre
Sant Aniol de Finestres, 29 de juliol i 13 de desembre
Sant Feliu de Pallerols, 10 de juny i 1 d’agost
Sant Ferriol, 12 d’abril i 20 de setembre
Sant Jaume de Llierca, 25 de juliol i 26 de juliol
Sant Joan les Fonts, 25 de juny i 27 de desembre
Santa Pau, 14 d’agost i 16 d’agost
Tortellà, 29 d’abril i 16 d’agost
Vall d’en Bas, la
Hostalets d’en Bas, els, 19 d’agost i 9 de setembre
Joanetes, 22 de juliol i 9 de setembre
Mallol, el, 2 de setembre i 9 de setembre
Pinya, la, 5 d’agost i 9 de setembre
Puigpardines, 19 d’agost i 9 de setembre
Sant Esteve d’en Bas, 9 de setembre i 16 de setembre
Sant Privat d’en Bas, 26 d’agost i 9 de setembre
Vall de Bianya, la, 29 d’abril i 13 de maig
Canya, la, 29 d’abril i 18 de desembre

GIRONÈS
Aiguaviva, 25 de juliol i 29 d’octubre
Bescanó, 26 de juliol i 29 d’octubre
Bordils, 26 d’agost i 29 d’octubre
Campllong, 17 de juny i 26 d’agost
Canet d’Adri, 30 de setembre i 29 d’octubre
Cassà de la Selva, 17 de juny i 18 de juny
Celrà, 6 de maig i 29 d’octubre
Cervià de Ter, 24 d’agost i 29 d’octubre
Flaçà, 5 de juliol i 11 d’octubre
Fornells de la Selva, 25 de juliol i 29 d’octubre
Girona, 25 de juliol i 29 d’octubre
Juià, 9 de setembre i 28 d’octubre
Llagostera, 10 de juny i 11 de juny
Llambilles, 8 de juliol i 29 d’octubre
Madremanya, 5 d’agost i 7 d’octubre
Quart, 25 de juliol i 29 d’octubre
Salt, 25 de juliol i 29 d’octubre
Sant Andreu Salou, 10 de setembre i 29 de novembre
Sant Gregori, 15 de juliol i 29 d’octubre
Sant Joan de Mollet, 25 de juliol i 29 d’octubre
Sant Jordi Desvalls, 23 d’abril i 29 d’octubre
Sant Julià de Ramis, 25 de juliol i 29 d’octubre
Sant Martí de Llémena, 23 d’abril i 12 de setembre
Sant Martí Vell, 25 de juliol i 29 d’octubre
Sarrià de Ter, 25 de juliol i 29 d’octubre
Vilablareix, 25 de juliol i 29 d’octubre
Viladasens, 22 de gener i 14 d’octubre

MARESME
Alella, 10 de juny i 1 d’agost
Arenys de Mar, 9 de juliol i 16 d’agost
Arenys de Munt, 8 de novembre i 11 de novembre
Argentona, 10 de juny i 5 d’agost
Cabrera de Mar, 10 de juny i 1 d’agost
Cabrils, 3 de maig i 10 de juny
Caldes d’Estrac, 9 de setembre i 13 de desembre
Calella, 17 de juny i 23 de setembre
Canet de Mar, 29 de juny i 9 de setembre
Dosrius, 10 de juny i 30 d’agost
Malgrat de Mar, 16 d’agost i 9 de desembre
Masnou, el, 10 de juny i 29 de juny
Mataró, 10 de juny i 27 de juliol
Montgat, 23 d’abril i 10 de juny
Òrrius, 10 de juny i 29 de novembre
Palafolls, 4 de març i 9 de setembre
Pineda de Mar, 29 d’agost i 30 d’agost
Premià de Dalt, proposta no formulada
Premià de Mar, 4 de març i 10 de juliol
Sant Andreu de Llavaneres, 22 de juliol i 30 de novembre
Sant Cebrià de Vallalta, 16 de setembre i 27 de setembre
Sant Iscle de Vallalta, 15 de juny i 15 de novembre
Sant Pol de Mar, 25 de gener i 25 de juliol
Sant Vicenç de Montalt, proposta no formulada
Santa Susanna, 10 d’agost i 12 d’agost
Teià, 10 de juny i 11 de novembre
Tiana, 13 de juny i 16 de setembre
Tordera, 11 de maig i 24 d’agost
Vilassar de Dalt, 29 d’abril i 10 de juny
Vilassar de Mar, 10 de juny i 25 de juny
Calders, 22 de gener i 6 de setembre
Castellcir, 17 de gener i 16 d’agost
Castellterçol, 21 de gener i 5 de març
Collsuspina, 5 d’agost i 6 d’agost
Estany, l’, 10 de juny i 9 de setembre
Granera, 17 de gener i 11 de novembre
Moià, 10 de juny i 17 d’agost
Monistrol de Calders, 18 de febrer i 1 d’agost
Sant Quirze Safaja, 17 de gener i 10 de juny
Santa Maria d’Oló, 21 de gener i 26 d’agost

MONTSIÀ
Alcanar, 15 de maig i 14 d’octubre
Cases d’Alcanar, les, 29 de juny i 16 de juliol
Amposta, 20 de maig i 5 de desembre
Freginals, 23 d’abril i 16 d’octubre
Galera, la, 19 de març i 10 d’agost
Godall, 5 de març i 10 de juny
Mas de Barberans, 25 d’abril i 16 d’agost
Masdenverge, 10 de juny i 7 d’octubre
Sant Carles de la Ràpita, 19 de març i 25 de juliol
Sant Jaume d’Enveja, 23 d’abril i 25 de juliol
Muntells, els, 23 d’abril i 21 de juny
Santa Bàrbara, 9 de maig i 4 de desembre
Sénia, la, 19 de març i 13 de maig
Ulldecona, 12 de setembre i 18 d’octubre

NOGUERA
Àger, 22 de gener i 16 d’agost
Agulló, 20 d’abril i 24 d’agost
Corçà, 4 de maig i 10 d’agost
Fontdepou, 2 de gener i 20 de juliol
Masos de Millà, els, 27 d’abril i 27 de juliol
Millà, 11 de maig i 7 de setembre
Règola, la, 25 de maig i 3 d’agost
Vilamajor, 21 de setembre i 5 d’octubre
Albesa, 15 de març i 16 d’agost
Algerri, 1 de febrer i 4 de febrer
Alòs de Balaguer, 21 de gener i 12 d’agost
Artesa de Segre, 5 de març i 27 de setembre
Avellanes i Santa Linya, les
Avellanes, les, 23 d’abril i 16 d’agost
Santa Linya, 25 d’abril i 25 de maig
Tartareu, 19 d’agost i 30 de setembre
Vilanova de la Sal, 2 de febrer i 29 de juliol
Balaguer, 10 de juny i 9 de novembre
Baronia de Rialb, la
Bellfort, 19 d’agost i 25 de novembre
Gualter, 5 de març i 20 de juliol
Palau de Rialb, el, 6 de maig i 16 d’agost
Pallerols, 25 d’abril i 18 de novembre
Politg, 5 de març i 30 de maig
Puig de Rialb, el, 5 de març i 7 d’octubre
Serra de Rialb, la, 5 de març i 25 d’abril
Torre de Rialb, la, 5 de març i 20 de juny
Vilaplana, 5 de març i 30 de setembre
Bellcaire d’Urgell, 20 de maig i 9 de setembre
Bellmunt d’Urgell, 13 de maig i 26 d’agost
Cabanabona, 10 de juny i 16 d’agost
Camarasa, 17 de gener i 23 d’abril
Ametlla de Montsec, l’, 26 de juliol i 7 de desembre
Baronia de Sant Oïsme, la, 17 de gener i 23 d’abril
Figuerola de Meià, 3 de maig i 2 d’agost
Fontllonga, 23 d’agost i 27 de setembre
Sant Llorenç de Montgai, 24 de maig i 9 d’agost
Castelló de Farfanya, 23 d’abril i 8 de novembre
Cubells, 25 d’abril i 16 d’agost
Torre de Fluvià, la, 30 d’agost i 2 de setembre
Foradada, 21 de gener i 5 de març
Marcovau, 1 de juny i 3 d’agost
Montsonís, 5 de març i 17 d’agost
Rubió de Dalt i Rubió del Mig, 5 de març i 30 de setembre
Ivars de Noguera, 18 de gener i 2 d’agost
Menàrguens, 22 de gener i 29 d’abril
Montgai, 19 de març i 9 de setembre
Butsènit d’Urgell, 19 de març i 16 d’agost
Oliola, 28 de gener i 5 d’agost
Os de Balaguer, 6 d’agost i 30 de setembre
Alberola, 13 de juny i 10 de setembre
Gerb, 6 d’agost i 9 de novembre
Penelles, 6 de maig i 2 de setembre
Ponts, 5 de març i 13 de setembre
Preixens, 29 d’abril i 26 d’agost
Pradell, 21 de gener i 12 de juliol
Ventoses, les, 25 de juliol i 20 d’agost
Sentiu de Sió, la, 13 de maig i 27 de setembre
Térmens, 18 de gener i 12 de setembre
Tiurana, 5 de març i 23 d’abril
Torrelameu, 21 de gener i 6 de maig
Vallfogona de Balaguer, 10 de juny i 30 de setembre
Hostal Nou i la Codosa, l’, 10 de juny i 27 de juliol
Ràpita, la, 10 de juny i 20 de juliol
Vilanova de l’Aguda, 7 de març i 14 d’agost
Alzina, l’, 6 d’agost i 10 d’agost
Guardiola, 27 d’abril i 14 d’agost
Ribelles, 18 de maig i 12 de setembre
Vilalta, 3 d’agost i 6 d’agost
Vilanova de Meià, 9 de setembre i 10 de setembre
Boada, 23 d’agost
Gàrzola, 6 de setembre
Lluçars, 20 de setembre
Santa Maria de Meià, 10 de juny i 16 d’agost
Tòrrec, 15 de maig i 2 d’agost

OSONA
Alpens, 5 de març i 27 de setembre
Balenyà, 21 de gener i 26 d’agost
Brull, el, 1 d’octubre i 11 de novembre
Calldetenes, 10 de juny i 24 de setembre
Centelles, 30 de desembre i 31 de desembre
Espinelves, 22 de gener i 25 de juliol
Esquirol, l’, 18 d’abril i 10 de juny
Cantonigròs, 18 d’abril i 16 d’agost
Sant Martí Sescorts, 18 d’abril i 11 de novembre
Folgueroles, 10 de juny i 9 de setembre
Gurb, 10 de juny i 30 de novembre
Lluçà, 21 de novembre i 10 de desembre
Malla, 22 de gener i 10 de juny
Manlleu, 18 d’abril i 10 de juny
Masies de Roda, les, 15 de juliol i 30 de setembre
Masies de Voltregà, les, 10 de juny i 2 de setembre
Vinyoles, 10 de juny i 8 de juliol
Montesquiu, 10 de juny i 5 de desembre
Muntanyola, 10 de juny i 17 de juny
Olost, 10 de juny i 16 d’agost
Santa Creu de Jutglar, 10 de juny i 13 de setembre
Orís, 10 de juny i 16 de setembre
Oristà, 10 de juny i 5 de desembre
Torre d’Oristà, la, 17 de gener i 10 de juny
Perafita, 10 de juny i 16 d’agost
Prats de Lluçanès, 22 de gener i 25 de juny
Roda de Ter, 10 de juny i 23 de setembre
Rupit i Pruit, 18 d’abril i 10 de juny
Sant Agustí de Lluçanès, 15 de maig i 28 d’agost
Sant Bartomeu del Grau, 10 de juny i 24 d’agost
Sant Boi de Lluçanès, 20 de maig i 10 de juny
Sant Hipòlit de Voltregà, 10 de juny i 2 de setembre
Sant Julià de Vilatorta, 10 de juny i 22 de juliol
Sant Martí d’Albars, 10 de juny i 11 de novembre
Sant Martí de Centelles, 25 de juliol i 11 de novembre
Sant Pere de Torelló, 10 de juny i 23 de setembre
Sant Quirze de Besora, 10 de juny i 17 de juny
Sant Sadurní d’Osormort, 10 de juny i 2 de setembre
Sant Vicenç de Torelló, 22 de gener i 9 de setembre
Santa Cecília de Voltregà, 18 d’abril i 22 de novembre
Santa Eugènia de Berga, 10 de juny i 2 de setembre
Santa Eulàlia de Riuprimer, 10 de juny i 2 de setembre
Santa Maria de Besora, 10 de juny i 27 de desembre
Seva, 10 de juny i 1 d’octubre
Sant Miquel de Balenyà, 10 de juny i 25 de juliol
Sobremunt, 15 de maig i 11 de novembre
Sora, 15 de maig i 10 de juny
Taradell, 10 de juny i 26 d’agost
Tavèrnoles, 18 d’abril i 10 de juny
Tavertet, 18 d’abril i 10 de juliol
Tona, 10 de juny i 30 de novembre
Torelló, 1 d’agost i 16 de setembre
Vic, 18 d’abril i 5 de juliol
Vidrà, 14 de gener i 23 de setembre
Viladrau, 10 de juny i 11 de novembre
Vilanova de Sau, 18 d’abril i 16 d’agost

PALLARS JUSSÀ
Abella de la Conca, 3 de juny i 5 d’octubre
Bóixols, 22 de gener i 16 d’agost
Castell de Mur
Cellers, 19 de març i 29 d’agost
Collmorter, 19 de març i 7 de maig
Guàrdia de Tremp, 19 de març i 30 d’agost
Meüll, el, 19 de març i 12 de novembre
Puigmaçana, 19 de març i 12 de novembre
Santa Llúcia de Mur, 19 de març i 13 de desembre
Vilamolat de Mur, 19 de març i 7 de maig
Conca de Dalt
Aramunt, 21 de gener i 14 de setembre
Claverol, 6 de febrer i 27 d’agost
Erinyà, 15 de maig i 15 de juny
Hortoneda, 2 de maig i 13 d’agost
Pessonada, 27 de juliol i 14 d’agost
Pont de Claverol, el, 17 de gener i 24 d’agost
Rivert, 10 d’agost i 9 de novembre
Sant Martí de Canals, 3 d’agost i 11 de novembre
Serradell, 27 d’abril i 30 de novembre
Sossís, 2 de febrer i 24 d’agost
Toralla, 16 de gener i 2 d’agost
Torallola, 10 d’agost i 22 de novembre
Gavet de la Conca, 15 de gener i 24 de setembre
Isona i Conca Dellà
Basturs, 15 de maig i 31 d’agost
Benavent de la Conca, 22 de juliol i 24 d’agost
Biscarri, 21 de setembre i 30 de novembre
Conques, 19 de març i 14 de setembre
Figuerola d’Orcau, 17 de gener i 16 d’agost
Isona, 26 de gener i 24 d’agost
Orcau, 13 de juny i 3 d’agost
Sant Romà d’Abella, 27 de juny i 29 de juny
Llimiana, 8 de març i 16 d’agost
Pobla de Segur, la, 8 de maig i 18 de juny
Salàs de Pallars, 5 d’agost i 24 de desembre
Sensui, 5 d’agost i 4 de desembre
Sant Esteve de la Sarga, 15 de maig i 6 de setembre
Sarroca de Bellera, 1 d’agost
Esglésies, les, 29 d’agost
Senterada, 29 de juliol i 16 d’agost
Talarn, 11 de gener i 11 de novembre
Torre de Cabdella, la, 12 d’agost i 26 d’agost
Tremp, 14 de maig i 10 de juny

PALLARS SOBIRÀ
Alins, 24 de gener i 21 de juny
Ainet de Besan, 3 de gener i 3 d’octubre
Araós, 5 de setembre i 27 de desembre
Àreu, 17 de gener i 1 d’agost
Alt Àneu
Alós d’Isil, 5 de març i 27 d’agost
Borén, 5 de març i 19 d’agost
Isavarre, 5 de març i 9 d’agost
Isil, 5 de març i 25 de juny
Son, 5 de març i 5 d’agost
Sorpe, 5 de març i 16 d’agost
València d’Àneu, 5 de març i 9 de setembre
Baix Pallars
Ancs, 1 d’agost i 22 de novembre
Baén, 1 d’agost i 30 de novembre
Balestui, 21 de gener i 1 d’agost
Bresca, 1 d’agost i 30 de setembre
Bretui, 1 d’agost i 27 de desembre
Cortscastell, 26 de juliol i 1 d’agost
Enseu, 1 d’agost i 27 de desembre
Gerri de la Sal, 21 de gener i 1 d’agost
Mentui, 17 de gener i 1 d’agost
Montcortès, 1 d’agost i 30 de setembre
Peracalç, 1 d’agost i 10 d’agost
Peramea, 10 de juliol i 1 d’agost
Pujol, 1 d’agost i 30 de novembre
Sellui, 1 d’agost i 31 de desembre
Espot, 23 de setembre i 9 de desembre
Esterri d’Àneu, 22 de gener i 5 de març
Esterri de Cardós, 25 de gener i 6 d’agost
Farrera, proposta no formulada
Guingueta d’Àneu, la, 5 de març i 16 d’agost
Lladorre, 29 de juliol i 11 de novembre
Aineto, 10 de setembre i 11 de novembre
Boldís Jussà, 29 de juny i 11 de novembre
Boldís Sobirà, 28 de setembre i 11 de novembre
Lleret, 14 de setembre i 11 de novembre
Tavascan, 5 d’agost i 24 d’agost
Llavorsí, 5 de març i 26 de juliol
Rialp, 5 de març i 26 de setembre
Soriguera, proposta no formulada
Sort, 5 de març i 1 d’agost
Tírvia, 17 de gener i 1 d’agost
Vall de Cardós
Ainet de Cardós, 5 de març i 28 de desembre
Anàs, 2 de setembre i 16 de novembre
Bonestarre, 21 de gener i 14 d’octubre
Cassibrós, 31 d’agost i 30 de novembre
Estaon, 11 de maig i 25 de juliol
Lladrós, 5 de març i 29 de juny
Ribera de Cardós, 10 de juny i 9 de setembre
Surri, 10 d’agost i 30 de desembre

PLA DE L’ESTANY
Banyoles, 16 d’agost i 21 d’octubre
Camós, 16 d’agost i 21 d’octubre
Cornellà del Terri, 1 de juliol i 21 d’octubre
Crespià, 25 de febrer i 9 de desembre
Esponellà, 4 de febrer i 21 d’octubre
Fontcoberta, 2 d’agost i 21 d’octubre
Palol de Revardit, 21 d’octubre i 28 d’octubre
Porqueres, 20 de maig i 26 d’agost
Sant Miquel de Campmajor, 22 de maig i 11 de novembre
Briolf, 21 de juny i 27 de desembre
Falgons, 22 de gener i 18 de setembre
Sant Miquel de Campmajor, 5 de febrer i 30 de setembre
Ventajol, 21 de juny i 18 d’octubre
Serinyà, 21 d’octubre i 2 de desembre
Vilademuls, 25 de gener i 21 d’octubre

PLA D’URGELL
Barbens, 16 d’agost i 8 de novembre
Bell-lloc d’Urgell, 27 de setembre i 28 de setembre
Bellvís, 26 d’octubre i 28 d’octubre
Arcs, els, 17 de gener i 7 d’octubre
Castellnou de Seana, 1 de febrer i 9 de setembre
Fondarella, proposta no formulada
Golmés, 11 de juny i 6 d’agost
Ivars d’Urgell, 19 de març i 3 de juny
Vallverd, 19 de març i 4 d’octubre
Linyola, 20 de maig i 16 d’agost
Miralcamp, 21 de gener i 26 d’agost
Mollerussa, 19 de març i 17 de maig
Palau d’Anglesola, el, 1 de febrer i 29 d’agost
Poal, el, 19 de març i 29 d’agost
Sidamon, 19 de març i 23 d’agost
Torregrossa, 22 de gener i 16 d’agost
Vila-sana, 19 de març i 27 de setembre
Vilanova de Bellpuig, 29 de juny i 6 de setembre

PRIORAT
Bellmunt del Priorat, 4 de desembre i 13 de desembre
Bisbal de Falset, la, 19 de març i 15 de maig
Cabacés, 1 de febrer i 15 de maig
Capçanes, 2 d’agost i 5 d’agost
Cornudella de Montsant, proposta no formulada
Falset, 21 de gener i 16 d’agost
Figuera, la, 15 de gener i 11 de novembre
Gratallops, 18 de gener i 9 d’agost
Guiamets, els, 19 d’agost i 27 de desembre
Lloar, el, 5 d’agost i 30 de setembre
Marçà, 16 d’agost i 27 de desembre
Margalef, 25 d’abril i 6 d’agost
Masroig, el, 23 d’agost i 26 d’agost
Molar, el, 14 d’agost i 16 d’agost
Morera de Montsant, la, 16 d’agost i 9 de setembre
Escaladei, 23 de setembre i 24 de setembre
Poboleda, 2 d’agost i 5 d’agost
Porrera, 17 de gener i 11 de novembre
Pradell de la Teixeta, 22 de juliol i 30 de setembre
Torre de Fontaubella, la, 3 d’agost i 31 de desembre
Torroja del Priorat, 13 de maig i 30 de setembre
Ulldemolins, 9 de setembre i 10 de desembre
Vilella Alta, la, 26 de juliol i 13 de desembre
Vilella Baixa, la, 22 de maig i 10 de juny

RIBERA D’EBRE
Ascó, 18 de gener i 16 d’agost
Benissanet, 17 de gener i 25 de juliol
Flix, 17 de gener i 16 d’agost
Garcia, 18 de gener i 16 d’agost
Ginestar, 8 de novembre i 11 de novembre
Miravet, 17 de gener i 11 d’octubre
Móra d’Ebre, 17 de gener i 23 d’agost
Móra la Nova, 5 d’agost i 25 d’octubre
Palma d’Ebre, la, 29 d’abril i 15 de maig
Rasquera, 5 d’agost i 6 d’agost
Riba-roja d’Ebre, 5 de febrer i 28 d’agost
Tivissa, 25 de juliol i 26 de juliol
Darmós, 5 de febrer i 16 d’agost
Llaberia, 17 de gener i 29 d’agost
Serra d’Almos, la, 2 de gener i 9 d’agost
Torre de l’Espanyol, la, 18 de gener i 26 de juliol
Vinebre, 29 d’agost i 30 d’agost

RIPOLLÈS
Campdevànol, 16 de setembre i 17 de setembre
Campelles, 30 de maig i 11 de novembre
Camprodon, 10 de juny i 21 de juny
Gombrèn, 2 de setembre i 3 de setembre
Llanars, 23 de setembre i 24 de setembre
Llosses, les, 16 d’agost i 27 de desembre
Molló, 15 de juliol i 25 de novembre
Espinavell, 5 d’agost i 14 d’octubre
Ogassa, 10 de juny i 4 de desembre
Pardines, 2 d’agost i 5 d’agost
Planoles, 22 de gener i 27 d’agost
Queralbs, proposta no formulada
Ribes de Freser, 14 de febrer i 13 de juny
Ripoll, 11 de maig i 13 de maig
Sant Joan de les Abadesses, 9 de setembre i 10 de setembre
Sant Pau de Segúries, 2 de setembre i 3 de setembre
Setcases, 8 de maig i 30 de setembre
Toses, 22 de juliol i 31 d’octubre
Vallfogona de Ripollès, 15 de maig i 23 d’agost
Vilallonga de Ter, 11 de novembre i 12 de novembre

SEGARRA
Biosca, 30 de juliol i 31 de juliol
Lloberola, 27 de setembre i 28 de setembre
Cervera, 6 de febrer i 23 de setembre
Cardosa, la, 2 de gener i 20 de juliol
Castellnou d’Oluges, 20 de maig i 17 d’agost
Malgrat, 19 de gener i 14 d’agost
Prenyanosa, la, 10 d’agost i 28 de setembre
Vergós, 15 de maig i 3 d’agost
Estaràs, 5 de gener i 27 d’agost
Alta-riba, 23 d’abril i 7 d’octubre
Ferran, 21 de maig i 28 de desembre
Gàver, 11 de maig i 24 d’agost
Vergós Guerrejat, 24 de juliol i 13 d’agost
Granyanella
Curullada, la, 19 de gener i 7 de setembre
Fonolleres, 30 d’agost i 31 d’agost
Granyanella, 5 d’agost i 6 d’agost
Móra, la, 12 de juliol i 13 de juliol
Tordera, 2 de setembre i 3 de setembre
Granyena de Segarra, proposta no formulada
Guissona, 10 de juny i 6 de setembre
Ivorra, 17 de gener i 15 de maig
Massoteres, 15 de maig i 16 d’agost
Palouet, 15 de maig i 25 de juliol
Talteüll, 14 de maig i 14 d’agost
Montoliu de Segarra, 25 de setembre i 1 d’octubre
Montornès de Segarra, 30 d’agost i 31 d’agost
Mas de Bondia, el, 23 d’agost i 24 d’agost
Oluges, les, 19 de gener i 27 d’abril
Montfalcó Murallat, 19 de gener i 15 de maig
Santa Fe, 19 de gener i 25 de maig
Plans de Sió, els, proposta no formulada
Ribera d’Ondara
Briançó, 29 d’abril i 26 d’agost
Gramuntell, 29 d’abril i 26 d’agost
Hostalets, els, 29 d’abril i 26 d’agost
Llindars, 29 d’abril i 26 d’agost
Montfar, 29 d’abril i 26 d’agost
Montpalau, 29 d’abril i 26 d’agost
Pomar, 29 d’abril i 26 d’agost
Rubinat, 29 d’abril i 26 d’agost
Sant Antolí i Vilanova, 29 d’abril i 26 d’agost
Sant Pere dels Arquells, 29 d’abril i 26 d’agost
Sisquella, la, 29 d’abril i 26 d’agost
Sanaüja, 17 de gener i 22 de maig
Sant Guim de Freixenet, 28 de juny i 5 d’agost
Sant Guim de la Plana
Comabella, 11 de maig i 13 de maig
Sant Guim de la Plana, 14 d’agost i 16 d’agost
Vicfred, 4 d’octubre i 5 d’octubre
Sant Ramon, 25 de juliol i 31 d’agost
Gospí, 26 de setembre i 5 d’octubre
Portell, 4 de maig i 31 d’agost
Viver de Segarra, 19 de gener i 21 de setembre
Talavera, 24 de maig i 27 de maig
Tarroja de Segarra, 23 d’abril i 6 d’agost
Torà, 10 de juny i 30 d’agost
Torrefeta i Florejacs
Bellveí, 19 de gener i 25 de juliol
Far, el, 9 de gener i 24 d’agost
Florejacs, 15 de maig i 16 d’agost
Gra, 15 de maig i 3 d’agost
Granollers, 15 de maig i 25 de juliol
Llor, el, 9 de gener i 24 d’agost
Morana, la, 23 d’abril i 16 d’agost
Palou, 11 de maig i 2 de novembre
Riber, 19 de març i 26 de juliol
Sant Martí de la Morana, 31 d’agost i 11 de novembre
Sedó, 10 d’agost i 21 de novembre
Selvanera, 19 de gener i 15 de maig
Torrefeta, 15 de maig i 5 de novembre

SEGRIÀ
Aitona, 17 de maig i 30 d’agost
Alamús, els, 18 de gener i 8 de novembre
Albatàrrec, 3 de maig i 11 d’octubre
Alcanó, 4 de febrer i 19 de març
Alcarràs, 18 de gener i 30 d’agost
Alcoletge, 10 de maig i 13 de setembre
Alfarràs, 21 de gener i 29 de juny
Alfés, 21 de gener i 6 d’agost
Alguaire, 24 de maig i 27 de setembre
Almacelles, 2 de març i 24 de setembre
Almatret, 4 de febrer i 30 de setembre
Almenar, 21 de gener i 23 de setembre
Alpicat, 19 de gener i 23 d’agost
Artesa de Lleida, 17 de gener i 31 d’agost
Aspa, 19 de març i 9 de setembre
Benavent de Segrià, 28 de gener i 26 d’agost
Corbins, 22 de maig i 23 de maig
Gimenells i el Pla de la Font
Gimenells, 15 de maig i 7 d’octubre
Pla de la Font, el, 30 d’abril i 28 d’octubre
Granja d’Escarp, la, 18 de gener i 25 de juliol
Llardecans, 23 d’abril i 10 de desembre
Lleida, 11 de maig i 30 de setembre
Raimat, 27 d’abril i 26 de juliol
Sucs, 15 de maig i 16 d’agost
Maials, 18 de gener i 16 d’agost
Massalcoreig, 17 de gener i 24 d’agost
Montoliu de Lleida, 17 de maig i 6 de setembre
Portella, la, 1 de març i 29 d’abril
Puigverd de Lleida, 23 d’abril i 26 de juliol
Rosselló, 2 de setembre i 11 d’octubre
Sarroca de Lleida, 17 de gener i 23 d’abril
Seròs, 26 d’abril i 10 de setembre
Soses, 8 de maig i 5 de setembre
Sudanell, 4 d’octubre i 7 d’octubre
Sunyer, 26 d’abril i 13 de desembre
Torre-serona, 6 de maig i 11 de novembre
Torrebesses, 21 de gener i 6 d’agost
Torrefarrera, 21 de gener i 13 de setembre
Torres de Segre, 9 de maig i 4 de desembre
Vilanova de la Barca, 16 d’agost i 7 d’octubre
Vilanova de Segrià, proposta no formulada

SELVA
Amer, 12 d’abril i 16 d’agost
Anglès, 10 de juny i 2 de setembre
Arbúcies, 21 de juny i 29 de juliol
Blanes, 23 d’abril i 26 de juliol
Breda, 9 de setembre i 10 de setembre
Brunyola, 21 de gener i 11 de novembre
Caldes de Malavella, 5 d’agost i 29 d’octubre
Cellera de Ter, la, 29 d’abril i 10 de juny
Fogars de la Selva, 15 de maig i 20 de setembre
Hostalric, 8 de juliol i 30 de setembre
Lloret de Mar, 24 de juliol i 18 de novembre
Maçanet de la Selva, 2 de maig i 9 d’agost
Massanes, 18 d’abril i 5 d’agost
Osor, 1 de juliol i 16 de setembre
Riells i Viabrea, 5 d’agost i 11 de novembre
Riudarenes, 16 de setembre i 11 de novembre
Riudellots de la Selva, 23 d’abril i 29 d’octubre
Sant Feliu de Buixalleu, 18 d’abril i 26 de juliol
Sant Hilari Sacalm, 10 de juny i 23 d’agost
Sant Julià del Llor i Bonmatí, 23 d’abril i 10 de juny
Santa Coloma de Farners, 23 d’abril i 24 de setembre
Sils, 26 de setembre i 27 de setembre
Susqueda, 22 de gener i 7 d’octubre
Tossa de Mar, 22 de gener i 29 de juny
Vidreres, 5 de març i 2 de setembre
Vilobí d’Onyar, 18 d’abril i 27 de desembre

SOLSONÈS
Castellar de la Ribera, 4 de març i 9 de setembre
Clariana de Cardener, 5 de febrer i 3 de maig
Hortoneda, 3 de maig i 28 de juny
Sant Just i Joval, 3 de maig i 22 de maig
Sant Ponç, 1 de febrer i 3 de maig
Coma i la Pedra, la, 25 d’abril i 16 d’agost
Guixers, 8 de maig i 10 de juny
Lladurs, 17 de maig i 30 de juliol
Llena, la, 17 de maig i 29 de novembre
Montpol, 17 de maig i 30 de setembre
Timoneda, 17 de maig i 10 de desembre
Torrents, els, 9 de gener i 17 de maig
Llobera, 1 de març i 10 de maig
Molsosa, la, 21 de gener i 15 de maig
Navès, 23 d’abril i 20 de juliol
Besora, 23 d’abril i 29 de novembre
Busa, 23 d’abril i 10 de juliol
Linya, 23 d’abril i 30 de novembre
Pegueroles, 23 d’abril i 11 de novembre
Selva, la, 23 d’abril i 23 de novembre
Tentellatge, 23 d’abril i 11 de novembre
Valldora, la, 23 d’abril i 27 d’agost
Odèn, 10 de juliol i 7 d’octubre
Olius, 9 de setembre i 10 de setembre
Pinell de Solsonès, 4 de març i 17 de maig
Pinós, 22 de gener i 2 de setembre
Ardèvol, 17 de gener i 2 de setembre
Matamargó, 13 de juny i 2 de setembre
Sant Just d’Ardèvol, 3 de maig i 2 de setembre
Vallmanya, 2 de setembre i 27 de setembre
Riner
Freixinet, 27 de setembre i 30 de setembre
Miracle, el, 2 d’agost i 3 d’agost
Santa Susanna, 4 de febrer i 12 d’agost
Su, 14 d’agost i 16 d’agost
Sant Llorenç de Morunys, 10 de juny i 10 d’agost
Solsona, 9 de setembre i 10 de setembre

TARRAGONÈS
Altafulla, 23 d’abril i 11 de novembre
Canonja, la, 15 d’abril i 16 d’agost
Catllar, el, 23 d’agost i 13 de desembre
Constantí, 21 de gener i 1 d’agost
Creixell, 25 de juliol i 26 de juliol
Morell, el, 29 de juliol i 11 de novembre
Nou de Gaià, la, 22 de juliol i 26 de setembre
Pallaresos, els, 21 de gener i 6 d’agost
Perafort, 18 de gener i 28 de juny
Pobla de Mafumet, la, 4 de febrer i 25 de juny
Pobla de Montornès, la, 6 de setembre i 14 d’octubre
Renau, 10 de desembre i 13 de desembre
Riera de Gaià, la, 20 de juliol i 14 de setembre
Roda de Berà, 23 d’agost i 5 de desembre
Salomó, 6 de maig i 16 d’agost
Salou, 1 de febrer i 30 d’octubre
Secuita, la, 10 de juliol i 16 d’agost
Argilaga, l’, 25 de gener i 16 d’agost
Gunyoles, les, 21 de gener i 25 de juliol
Vistabella, 5 de gener i 24 d’agost
Tarragona, 19 d’agost i 23 de setembre
Torredembarra, 15 de juliol i 4 de setembre
Vespella de Gaià, 21 de gener i 30 de setembre
Vila-seca, 17 de gener i 3 d’agost
Vilallonga del Camp, 29 de juliol i 11 de novembre

TERRA ALTA
Arnes, 10 de juny i 22 de juliol
Batea, 5 d’agost i 6 d’agost
Bot, 4 de febrer i 5 de febrer
Caseres, 16 d’agost i 19 d’agost
Corbera d’Ebre, 16 d’agost i 19 d’agost
Fatarella, la, 4 de febrer i 18 d’abril
Gandesa, 30 d’agost i 2 de setembre
Horta de Sant Joan, 18 de març i 12 de setembre
Pinell de Brai, el, 3 de maig i 31 d’octubre
Pobla de Massaluca, la, 18 de gener i 16 d’agost
Prat de Comte, 18 d’abril i 26 d’agost
Vilalba dels Arcs, 18 d’abril i 12 d’agost

URGELL
Agramunt, 30 d’agost i 2 de setembre
Almenara Alta, 2 d’agost i 3 d’agost
Donzell d’Urgell, 16 d’agost i 17 d’agost
Mafet, 5 d’octubre
Montclar, 25 de juliol
Puelles, les, 2 d’agost i 3 d’agost
Anglesola, 3 de maig i 11 de desembre
Belianes, 15 de maig i 25 de juliol
Bellpuig, 12 d’abril i 13 de setembre
Seana, 12 d’abril i 27 de setembre
Castellserà, 13 de maig i 19 de juliol
Ciutadilla, 29 d’abril i 30 de setembre
Fuliola, la, 26 de juliol i 13 de desembre
Guimerà, 19 de gener i 27 d’abril
Maldà, 2 de gener i 26 d’agost
Nalec, 10 de gener i 25 de juliol
Omells de na Gaia, els, 18 de març i 20 de maig
Ossó de Sió, proposta no formulada
Preixana, 23 d’abril i 10 d’agost
Puigverd d’Agramunt, proposta no formulada
Sant Martí de Riucorb
Llorenç de Rocafort, 19 de juliol i 22 de juliol
Rocafort de Vallbona, 21 de gener i 26 de setembre
Sant Martí de Maldà, 11 de novembre i 27 de desembre
Vilet, el, 26 de juliol i 27 de desembre
Tàrrega, 14 de maig i 10 de setembre
Altet, 14 de maig i 23 d’agost
Claravalls, 14 de maig i 6 d’agost
Riudovelles, 14 de maig i 24 d’agost
Santa Maria de Montmagastrell , 17 d’agost i 12 de setembre
Tornabous, 15 de maig i 7 d’octubre
Guàrdia, la, 19 de gener i 10 de juny
Tarròs, el, 3 de juny i 21 de novembre
Vallbona de les Monges, 10 de juny i 16 de setembre
Montblanquet, 10 de juny i 5 d’agost
Rocallaura, 5 d’agost i 14 d’octubre
Verdú, 28 de gener i 9 de setembre
Vilagrassa, 16 d’agost i 27 de desembre

VALLÈS OCCIDENTAL
Badia del Vallès, 4 de març i 4 de novembre
Barberà del Vallès, 23 d’abril i 8 de juliol
Castellar del Vallès, 19 de març i 9 de setembre
Castellbisbal, 22 de gener i 20 d’agost
Cerdanyola del Vallès, 6 de maig i 11 de novembre
Gallifa, 18 d’abril i 10 de juny
Matadepera, 21 de gener i 2 de setembre
Montcada i Reixac, 10 de juny i 24 de setembre
Palau-solità i Plegamans, 10 de juny i 2 de setembre
Polinyà, 21 de gener i 15 de juliol
Rellinars, 18 d’abril i 29 de juliol
Ripollet, 10 de juny i 26 d’agost
Rubí, 10 de juny i 29 de juny
Sabadell, 13 de maig i 9 de setembre
Sant Cugat del Vallès, 10 de juny i 29 de juny
Valldoreix, 10 de juny i 16 de setembre
Sant Llorenç Savall, 10 de juny i 23 de setembre
Sant Quirze del Vallès, 13 de maig i 2 de setembre
Santa Perpètua de Mogoda, 7 de març i 2 de setembre
Sentmenat, 2 de setembre i 11 de novembre
Terrassa, 18 d’abril i 1 de juliol
Ullastrell, 18 d’abril i 16 d’agost
Vacarisses, 18 d’abril i 27 de maig
Viladecavalls, 8 de juliol i 11 de novembre

VALLÈS ORIENTAL
Aiguafreda, 10 de juny i 5 de desembre
Ametlla del Vallès, l’, 4 de març i 23 d’agost
Bigues i Riells
Bigues, 21 de gener i 29 de juny
Riells del Fai, 22 de gener i 7 d’agost
Caldes de Montbui, 10 de juny i 14 d’octubre
Campins, 13 de maig i 26 d’agost
Canovelles, 31 de maig i 22 de juliol
Cànoves i Samalús
Cànoves, 21 de gener i 7 de juny
Samalús, 23 d’agost i 30 de novembre
Cardedeu, 20 de maig i 16 d’agost
Figaró-Montmany, 29 d’abril i 10 de juny
Fogars de Montclús, 3 de maig i 9 d’agost
Franqueses del Vallès, les
Bellavista, 31 de maig i 5 de juliol
Corró d’Amunt, 31 de maig i 3 d’agost
Corró d’Avall, 31 de maig i 13 de setembre
Llerona, 31 de maig i 7 de setembre
Marata, 31 de maig i 27 de juliol
Garriga, la, 10 de juny i 3 d’agost
Granollers, 31 de maig i 30 d’agost
Gualba, 21 de gener i 16 d’agost
Llagosta, la, 19 de març i 9 de setembre
Lliçà d’Amunt, 7 de gener i 6 de setembre
Lliçà de Vall, 29 d’abril i 8 de juliol
Llinars del Vallès, 10 de juny i 6 de setembre
Martorelles, 10 de juny i 13 de setembre
Mollet del Vallès, 22 de gener i 19 d’agost
Montmeló, 10 de juny i 28 de juny
Montornès del Vallès, 16 de setembre i 29 de novembre
Montseny, 10 de juny i 26 d’agost
Parets del Vallès, 28 de gener i 29 de juliol
Roca del Vallès, la, 9 de setembre i 29 de novembre
Santa Agnès de Malanyanes, 21 de gener i 23 d’agost
Torreta, la, 3 de maig i 19 de juliol
Sant Antoni de Vilamajor, 17 de gener i 23 d’agost
Sant Celoni, 9 de setembre i 11 de novembre
Batllòria, la, 26 d’agost i 18 de desembre
Sant Esteve de Palautordera, 10 de juny i 5 d’agost
Sant Feliu de Codines, 17 de gener i 13 de setembre
Sant Fost de Campsentelles, 29 de juliol i 27 de setembre
Sant Pere de Vilamajor, proposta no formulada
Santa Eulàlia de Ronçana, 26 de juliol i 10 de desembre
Santa Maria de Martorelles, 10 de juny i 12 de juliol
Santa Maria de Palautordera, 28 de gener i 14 d’octubre
Tagamanent, 18 d’abril i 27 de desembre
Vallgorguina, 24 de setembre i 2 de desembre
Vallromanes, 21 de gener i 30 de setembre
Vilalba Sasserra, 21 de gener i 16 d’agost
Vilanova del Vallès, 10 de juny i 23 d’agost

Ampliar / Descargar notícia